Förtroendevalda

Du kan ändra denna exempeltext. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec libero. Suspendisse bibendum. Cras id urna. Morbi tincidunt, orci ac convallis aliquam, lectus turpis varius lorem, eu posuere nunc justo tempus leo. Donec mattis, purus nec placerat bibendum, dui pede condimentum odio, ac blandit ante orci ut diam.


 
Styrelse Telefon / Mobil E-post
Ordförande Birgitta Petré 0760-38 40 99 sektion99@telia.com
Vice  ordf. Sven Roander 073-535 06 57 sven.roander@outlook.com
Kassör Inger Ohlsson 070-783 03 59 ohlsson.i@hotmail.com
Sekreterare Karin Aiat 070-205 81 73 ainakarin@hotmail.com
Vice sekr. Ann Mari Lundgren 08-36 37 65 amilu38@outlook.com
Ledamot     Kjell Selander       070-549 33 46     selander.k@telia.com
Ledamot Gudrun Edvardsson 076-196 29 89 gudrun.e.edvardsson@outlook.com
Revisor
Bo Irsten 070-351 79 96 bo.irsten@telia.com
Gert Abelt 076-774 09 00 gert.abelt@telia.com
Valberedning
Birgitta Strauss 073-678 84 46 birgitta.strauss47@gmail.com
Monica Bergman 08-653 93 53 monica.bergman@hotmail.com
Carl-Gerhard Sundberg   08-84 84 30 carlgerhard31@gmail.com